ARDY STRÜWER. Farve serigrafi.

770604. ARDY STRÜWER. Farve serigrafi.

"Ser Vanessa Atlanta". Signeret, nummereret 16/150 ex. Dateret -68. 41x63 cm.

Mindre Overfladeslitage og håndteringsfolder.

Kunstner/designer

Ardy Strüwer (1939–2023)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Ardy Strüwer (1939–2023)

Antal besøg: 525