SIVERT LINDBLOM. Ansigtsprofil, plast, stemplet, 1968.

77020. SIVERT LINDBLOM. Ansigtsprofil, plast, stemplet, 1968.

Højde 14 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 14 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.820