BAKKEBORD, malet, første halvdel af det 20. århundrede.

76998. BAKKEBORD, malet, første halvdel af det 20. århundrede.

Bakke i kobber. Diameter ca 58 cm. Samlet højde ca 62 cm.

Slitage, pletter, malingstab, senere malet. Skive med buler og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 859