76898. Sæt , 14 dele, Blå Eld, Herta Bengtsson og Stig Lindberg, Boro.
12 Blue Fire, hvid, Rörstrand, diameter ca. 23 cm. (3 plader med Kantstødt medfølger) 2 Boro, Gustavsberg, diameter ca. 24 cm.
Brugsslitage, blå ild med enkelte Kantstødt, ridser, 2 stk med revner.