Sæt , 14 dele, Blå Eld, Herta Bengtsson og Stig Lindberg, Boro.

76898. Sæt , 14 dele, Blå Eld, Herta Bengtsson og Stig Lindberg, Boro.

12 Blue Fire, hvid, Rörstrand, diameter ca. 23 cm. (3 plader med Kantstødt medfølger) 2 Boro, Gustavsberg, diameter ca. 24 cm.

Brugsslitage, blå ild med enkelte Kantstødt, ridser, 2 stk med revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.756