SKAB, folklore, Jämtland, dateret 1796.

76866. SKAB, folklore, Jämtland, dateret 1796.

Nøgle til rådighed. Længde 115, bredde 38, højde 190 cm.

Slitage, farvetab, senere maling, beskadiget lås.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.708