ESPRESSOMASKINE, La Scala, Italien.

766327. ESPRESSOMASKINE, La Scala, Italien.

Længde 71, dybde 55, højde 47 cm.

Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti, Brugsslitage, ikke testet, ridser, malingsafslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.309