VAS, "Spiral", Ingrid Atterberg, Uppsala-Ekeby, YDERFODER, Royal Copenhagen, porcelæn / keramik, 1900-tallet.

76413. VAS, "Spiral", Ingrid Atterberg, Uppsala-Ekeby, YDERFODER, Royal Copenhagen, porcelæn / keramik, 1900-tallet.

Højde 17 hhv. 27 cm.

Brugsslitage, ridser, yderbeklædning 2a sortering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 17 hhv. 27 cm.

Antal besøg: 2.045