STOP, sølv, sandsynligvis Samuel Pettersson Linköping 1900. Vægt 329 gram.

76180. STOP, sølv, sandsynligvis Samuel Pettersson Linköping 1900. Vægt 329 gram.

Stmpl Sam.Pn. Indvendigt forgyldt. Højde ca 11,5 cm.

Mindre slitage, ridser, indvendige aflejringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.407