Kommode, begyndelsen af det 20. århundrede.

75847. Kommode, begyndelsen af det 20. århundrede.

Kolonistil Længde 85, bredde 50, højde 91 cm.

Have på. basten med omfattende skader, bleget. pletter.
Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle mangler.

Antal besøg: 1.033