BENGT BERGLUND. Emaljeplade, signeret og dateret -73.

74744. BENGT BERGLUND. Emaljeplade, signeret og dateret -73.

60 x 60 cm.

Slitage og ridser.

Kunstner/designer

Bengt Berglund (Født 1936)

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 60 cm.

Slitage og ridser.

Kunstner/designer

Bengt Berglund (Født 1936)

Antal besøg: 2.058