TANDEM CYKLUS, anden halvdel af det 20. århundrede.

74509. TANDEM CYKLUS, anden halvdel af det 20. århundrede.

RØD. Længde ca 255 cm.

Slitage og mindre skader, rust, renoveret og suppleret, bageste styr let bøjet.

Få foretaget en gratis vurdering!

RØD. Længde ca 255 cm.

Antal besøg: 3.117