KANDE, blik, mærket IÅ 1788.

KANDE, blik, mærket IÅ 1788.
74178. KANDE, blik, mærket IÅ 1788.

Højde ca. 21 cm, indvendig med utydelige stempler.

Slitage, buler, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, buler, ridser.

Antal besøg: 2.394