VÆGPENDUL, gustaviansk stil, 20. århundrede.

74066. VÆGPENDUL, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Skiven mærket FW Tornberg. Nøgle og pendul fås. Højde ca 60 cm.

Slitage og dekorationsskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og dekorationsskader.

Antal besøg: 679