BATCH LOCK RIFLE, 1800-tallet.

740078. BATCH LOCK RIFLE, 1800-tallet.

Længde ca. 104 cm. Tøndelængde ca 65,5 cm.

Slitage, revner, stødmærker, lademateriale mangler, ikke fuldt efterset. Pigge mangler nogle steder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 970