SKAB, med intrasia dekoration, 20. århundrede.

73853. SKAB, med intrasia dekoration, 20. århundrede.

Indlæg i forskellige træsorter. Længde 77,5, bredde 39,5, højde 109,5 cm.

Slitage, pletter, ridser, mindre finerskader, nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 996