CHIFFONJÉ, slutningen af det 19. århundrede.

73804. CHIFFONJÉ, slutningen af det 19. århundrede.

Nøgle til rådighed. Længde 98, bredde 48, højde 134 cm.

Slitage, tørre revner, finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 721