FIGUR, læder, 20. århundrede.

FIGUR, læder, 20. århundrede.
736780. FIGUR, læder, 20. århundrede.

Dromedar. Længde omkring 40. Højde ca 21 cm.

Overfladeslitage. Beskadiget sadel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 785