COMPUTERTASKE/KONTORTASKE, Mulberry.

733241. COMPUTERTASKE/KONTORTASKE, Mulberry.

Brunt læder med tekstilrem. Tre messinglåse til forskellige behov. Indvendig lomme med lomme til kuglepenne og mobiltelefon. Kontrolplade 157557. 30 x 37 x 8 cm.

Patina. Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.483