Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Kolonn
Glas
Øvrigt
Skål, glas, Tapio Wirkaala, "Kantarelli", Iittala, sign.
72747. Skål, glas, Tapio Wirkaala, "Kantarelli", Iittala, sign.
Højde ca 6 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde ca 6 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Auktionshuset Kolonn
Antal besøg:
1.078