BEVERLOO CORNEILLE. Bronze skulptur.

725981. BEVERLOO CORNEILLE. Bronze skulptur.

Solsort. Signeret og nummereret 17/100 ex. Højde 47 cm. Bredde 38 cm.

Mindre udvendige ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre udvendige ridser.

Antal besøg: 671