LOFTSLAMPE, Tåge & Mørup Danmark.

72450. LOFTSLAMPE, Tåge & Mørup Danmark.

Diameter ca 40 cm.

Slitage, ridser, lejlighedsvis rust.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca 40 cm.

Antal besøg: 664