UDSTILLING, Rokokostil, første halvdel af det 20. århundrede.

72138. UDSTILLING, Rokokostil, første halvdel af det 20. århundrede.

Rigt skåret indretning. Spejlglas bagpå. 3 hylder i glas.
Længde 85, bredde ca. 40, højde 168 cm.

Brugsslitage, formentlig senere bagstykke. Nøgle tilgængelig. Kantstødt, ridser på hylder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 932