72138. UDSTILLING, Rokokostil, første halvdel af det 20. århundrede.
Rigt skåret indretning. Spejlglas bagpå. 3 hylder i glas.
Længde 85, bredde ca. 40, højde 168 cm.
Brugsslitage, formentlig senere bagstykke. Nøgle tilgængelig. Kantstødt, ridser på hylder.