IVAR GUSTAFSSON. Akvarel.

IVAR GUSTAFSSON. Akvarel.
715670. IVAR GUSTAFSSON. Akvarel.

Bybilledet. Karlskrona. 40x53 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Ivar Gustafsson (1890–1977)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Ivar Gustafsson (1890–1977)

Antal besøg: 1.639