KNALLERT, Fram King, 1957.

KNALLERT, Fram King, 1957.
713460. KNALLERT, Fram King, 1957.

2 gear, Victoria motor, Udstødningsrør og bøjning er knækket.
Dæk med tørre revner.

Slitage, ridser, mærker. Knallerten har ikke været startet i 5 år, men motoren er trukket rundt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dæk med tørre revner.

Antal besøg: 14.681