Kommode, Svensk Møbelindustriforening, 20. århundrede.

70952. Kommode, Svensk Møbelindustriforening, 20. århundrede.

3 skuffer. Nøgle tilgængelig.
Længde 100, bredde, 47, højde 66 cm.

Slitage, pletter, knopper.

Få foretaget en gratis vurdering!

3 skuffer. Nøgle tilgængelig.

Slitage, pletter, knopper.

Antal besøg: 656