"SVAMPE KURV".

"SVAMPE KURV".
705652. "SVAMPE KURV".

Kurv, begyndelsen af det 20. århundrede, flet.
Længde ca 56 cm Højde ca 40 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
705652. "SVAMPE KURV".

Brugsslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 4.120