Kommode, Nyrenæssance, slutningen af det 19. århundrede.

70485. Kommode, Nyrenæssance, slutningen af det 19. århundrede.

Nøgle fås, længde 112, bredde 47, højde 80 cm.

Slitage, mindre skader, nøglebøsning mangler, nøgle sidder fast i låsen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 661