Sæt SØLV, mest det 20. århundrede. Samlet vægt omkring 588 gram.

70252. Sæt SØLV, mest det 20. århundrede. Samlet vægt omkring 588 gram.

Blandt andet præmiepokal, bæger på kuglefødder, skeer med mere. Kagetang med greb i sølv, tang i hvidmetal. Souvenirske med emaljedekoration og emblem Hamburg. 6 kaffeskeer CG Hallberg.
Maksimal højde ca. 16,5 cm.

Mindre slitage, buler, monogramgraveringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Maksimal højde ca. 16,5 cm.

Antal besøg: 712