EDGAR MATHIAS SAVING. Farvelitografi.

699565. EDGAR MATHIAS SAVING. Farvelitografi.

Komposition, signeret, EA, 30,5x30,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.521