UDSTILLING, Rokokostil, 20. århundrede.

69433. UDSTILLING, Rokokostil, 20. århundrede.

Nøgle tilgængelig. Længde 72, bredde 35, højde 142,5 cm.

Mindre slitage. Aftryk på polstrede hylder. Mindre stødskader / finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 883