KONSOLBORD, med stenplade, Magasin du Nords, Danmark, 1900-tallet.

68841. KONSOLBORD, med stenplade, Magasin du Nords, Danmark, 1900-tallet.

Skilt markeret. Længde 103, bredde 41, højde 87 cm.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Antal besøg: 1.301