SOFABORD, glas og jacaranda, mærket Lysgaard Møbler, Danmark, 20. århundrede.

67611. SOFABORD, glas og jacaranda, mærket Lysgaard Møbler, Danmark, 20. århundrede.

Diameter 114 cm, højde 48 cm.

Brugsslitage, ridser, lejlighedsvise pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 114 cm, højde 48 cm.

Antal besøg: 2.783