TUULIKKI PIETILÄ. Farvelitografi.

673652. TUULIKKI PIETILÄ. Farvelitografi.

Metro. Signeret og nummereret 17/25 ex Dateret 1954 44x34 cm.

Lidt gulnet.

Kunstner/designer

Tuulikki Pietilä (1917–2009)

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt gulnet.

Kunstner/designer

Tuulikki Pietilä (1917–2009)

Antal besøg: 1.709