THOMAS FRISK. Farveætsning.

THOMAS FRISK. Farveætsning.
668685. THOMAS FRISK. Farveætsning.

"Blå solformørkelse", signeret, nummereret 6/90 og dateret -71, 50x43 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.065