LAND / SKAB OVER, folkemusik, 1800-tallet.

66322. LAND / SKAB OVER, folkemusik, 1800-tallet.

Malet. Længde 98, bredde 38, højde 93,5 cm.

Slitage, skader, boringer. Renoveret, suppleret. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 723