Sæt , 8 dele, inklusive lysestager, karaffel, 20. århundrede.

66263. Sæt , 8 dele, inklusive lysestager, karaffel, 20. århundrede.

Festen omfatter blandt andet lysestager Bertil Vallien Boda, karaffel Björn Weckström Nuutajärvi.
Højde 9,5 - 30 cm.

Brugsslitage, karaffelstik med Kantstødt, en lysestage med Kantstødt og slebet kant.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 9,5 - 30 cm.

Antal besøg: 821