SOFABORD, "EM-bord", Emmaboda Möbelfabrik, midten af 1900-tallet.

66243. SOFABORD, "EM-bord", Emmaboda Möbelfabrik, midten af 1900-tallet.

Kan hæves til spisebord. Længde 145, bredde 61, højde 56,5 cm. 2 udtræksskiver på langsider på 25,5 cm.

Lejlighedsvis slitage, ridser, lejlighedsvise pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.862