HERREARMBANDUR, 3 stk, bla Seiko "Bell-Matic".

66005. HERREARMBANDUR, 3 stk, bla Seiko "Bell-Matic".

Samt Rego og Citizen. Seiko højde ca 4 cm.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Antal besøg: 1.014