MEDALJE, Gøteborg Golfklub, 23 k guld, 36 g.

65867. MEDALJE, Gøteborg Golfklub, 23 k guld, 36 g.

Diameter ca. 3,2 cm, Vægt ca. 36 g.

Slitage, gravering, ustemplet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.131