SKABE, eg, 20. århundrede.

SKABE, eg, 20. århundrede.
651604. SKABE, eg, 20. århundrede.

Rigt skåret dekoration, længde 200 cm, dybde 60 cm, højde 125 cm.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Antal besøg: 388