DESK, Dyrlund, Danmark, anden halvdel af det 20. århundrede.

64936. DESK, Dyrlund, Danmark, anden halvdel af det 20. århundrede.

Nøgle tilgængelig. Mærket. Længde 180, bredde 90, højde 71,5 cm.

Slitage, pletter og ridser. Løse strimmeldele ,, Af og til bleget skive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.584