ARNOLD MOTORCYKEL MAC 700 litografisk metalplade med urværk.

64727. ARNOLD MOTORCYKEL MAC 700 litografisk metalplade med urværk.

Længde 20 cm. Chaufføren stiger af og på ved hjælp af et benspark under kørslen.

God litho med mindre brugsspor. 4 forskellige funktioner. Power-håndtaget virker. Stop/frem-håndtaget virker. Sæde / siddegreb virker. Det betyder, at chaufføren sidder og sætter sig eller sidder stille under kørslen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.675