64727. ARNOLD MOTORCYKEL MAC 700 litografisk metalplade med urværk.
Længde 20 cm. Chaufføren stiger af og på ved hjælp af et benspark under kørslen.
God litho med mindre brugsspor. 4 forskellige funktioner. Power-håndtaget virker. Stop/frem-håndtaget virker. Sæde / siddegreb virker. Det betyder, at chaufføren sidder og sætter sig eller sidder stille under kørslen.