MODELTOG HORNBY DUBLO og TRIANG, 17 vogne.

64437. MODELTOG HORNBY DUBLO og TRIANG, 17 vogne.

Skala H0.

Slitage og skader. 2 vogne mangler bogier.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skala H0.

Antal besøg: 891