BARSKAB i form af en globus, slutningen af det 20. århundrede.

64398. BARSKAB i form af en globus, slutningen af det 20. århundrede.

Samlet højde ca 90 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet højde ca 90 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.330