HJØRNESKAB, folklore, 17/1800-tallet.

64003. HJØRNESKAB, folklore, 17/1800-tallet.

Længde 58, dybde 43, højde 105 cm.

Slitage og skader, renoveret og suppleret, nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 956