Kommode, med stenplade, Louis XVI stil, 20. århundrede.

63981. Kommode, med stenplade, Louis XVI stil, 20. århundrede.

Oval form. Længde 54, bredde 36, højde 65 kvm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 583