VÆGLAMPER, et par, Empire stil, 20. århundrede.

63754. VÆGLAMPER, et par, Empire stil, 20. århundrede.

Højde ca 43 cm.

Brugsslitage, en stang mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 43 cm.

Antal besøg: 543