SKAB, Louis XV stil, 20. århundrede.

63614. SKAB, Louis XV stil, 20. århundrede.

Nøgle tilgængelig. Længde 131, bredde 61,5, højde 178 cm.

Slitage, mærker og mindre dekorative skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.082