SKRIVESKAB, med vitrine-top, 20. århundrede.

63204. SKRIVESKAB, med vitrine-top, 20. århundrede.

Nøgle fås, længde 98, bredde 50, højde ca. 205 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.052