SKAB, Art Nouveau, 20. århundrede.

63079. SKAB, Art Nouveau, 20. århundrede.

Nøgle fås, længde 108, bredde 48, højde 186 cm.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Antal besøg: 753